HAKKIMIZDA

     2000 li yılların başlarında madencilik ve çevre konularında danışmanlık hizmetleri veren ortaklarımız İş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki birikim ve tecrübelerini  2013 yılında Bursa Vizyon Grup çatısı altında birleştirerek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) olarak hizmet vermeye başlamıştır

 

       Bursa ve çevre illerin önde gelen firmalarına İş Sağlığı ve Güvenliği alanında vermiş olduğu hizmetler ile sektördeki yerini kısa zamanda almış bulunmaktadır.

 

            Hizmet verdiği firmalarda PROAKTİF yaklaşımı benimseyerek yetkin kadrosu ile İSG alanında rehberlik ve danışmanlık sağlık ve ortam gözetimi çalışanların eğitimi ve bilgilendirilmesi gibi konularındaki görevlerini yerine getirmektedir. Çözüm önerilerini en uygun ve en ekonomik çözümlerle sunmaktadır.

 

         İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri alanında destek olmaya hazırız…

BURSAVİZYONGRUP ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ
ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

Kamu kurum ve kuruluşları, organize sanayi bölgeleri ile Türk Ticaret Kanununa göre faaliyet gösteren şirketler tarafından, işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak üzere kurulan gerekli donanım ve personele sahip olan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen şirketlerdir.

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak üzere Bakanlıkça yetkilendirilmiş, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip, Bakanlık ve ilgili kuruluşlarında çalışma hayatını denetleyen müfettişler ile mühendislik veya mimarlık eğitimi veren fakültelerin mezunları ile teknik elemanlardır.

İŞYERİ HEKİMLİĞİ
İŞYERİ HEKİMİ

İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak üzere Bakanlıkça yetkilendirilmiş, işyeri hekimliği belgesine sahip hekimlerdir.

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere Bakanlıkça belgelendirilmiş hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni ve çevre sağlığı teknisyeni diplomasına sahip olan kişiler ile Bakanlıkça verilen işyeri hemşireliği belgesine sahip kişilerdir.